Vítám Tě na denik-dendy.blog.cz, na blogu o všem .. :)

REKLAMY SEM !!! U ostatní článků mažu !!
Prosím moje komentáře ke starším článkům jako "nekopčit" atd neberte vážně!!
Byla jsem menší a hloupejší ;) takže klidně na blog použijte, ale se zdrojem samozřejmě :D

Mrkni na český Cimorelli blog [zde] :)

Srpen 2013

Happy (late) 5th birthday, denik-dendy!

17. srpna 2013 v 12:39 | Den Blue |  Blog
Chtěla bych blogu dodatečně popřát vše nejlepší k 5. narozeninám, které slavil 14. srpna, ale já idiot jsem na to zapomněla. Takže všechno nejlepší! Vážně němůžu uvěřit, že je to už 5 let. A i když sem pravděpodobně už nikdo nechodí, i tak bych chtěla všem poděkovat, že můj blog navštěvovali. Jste skvělí, vážně.

Blog mazat nebudu, protože by to byla to podle mě škoda, ale nové články tu už nikdo nečekejte (tedy, pokud sem ještě někdo chodí, ale o tom silně pochybuji a ani se tomu nedivím). Měla jsem také připravený takový článek s poděkováním a dalšími informacemi o tom, co bude s blogem dál, ale jaksi jsem ho nedopsala, i když jsem ho začala psát tak asi před měsícem. Možná se tu ještě objeví, ještě uvidím.

Takže ještě jednou děkuji všem návštěvníkům denik-dendy.blog.cz, ať už byli návštěvníky pravidelnými nebo na blog jen tak náhodou zabloudili.

Děkuji Vám. Za všechno. :)

~Den Blue

P.S.: Omlouvám se, že tu není žádný obrázek s nějakým mým výtvorem jak já mám ve zvyku vytvářet, ale jsem na noťasu a všechny programy vhodné na tuhle činnost mám v druhém počítači... :D Možná ho ještě někdy vytvořím, to uvidím, až se na ten comp dostanu (; ...)

Díky za návštěvu, vrať se někdy! :)

A tady je taková malá pozornost pro Vás :3Nudíš se?